La Dolce Vita Napoletana Centro Storico

Belangrijkste voorzieningen

  • 65 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels appartement van 65 m² heeft een eersteklas ligging in de Nordstadt wijk van Napels, op circa 350 meter afstand van religieuze bezienswaardigheden zoals de Chiesa di San Gregorio Armeno, en biedt een kapsalon. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zowel zaken als vrije tijd.

    Het appartement in Napels ligt op 2 km van de Sint Franciscus van Paola kerk en niet ver van het Nationaal Archeologisch Museum. 2-slaapkamer La Dolce Vita Napoletana Centro Storico appartementen zijn op 6 minuten lopen van het Piazza San Gaetano en biedt een gemakkelijke wandeling van 10 minuten naar het centrum van Napels. Het Underground Naples ligt in de nabijheid van het 1-badkamer appartement, wat een goede plek is om te bezoeken.

    La Dolce Vita Napoletana Centro Storico appartementen hebben uitzicht op de stad en bevatten een balkon en een zitruimte. Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Daarnaast zijn er een haardroger en badlakens aanwezig in de badkamer.

    Università metrostation, die een toegang tot de rest van Napels geeft, is op 850 meter afstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer15063049LOB3412,IT063049C2ZVSZ48YA

    Kameropties bij La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels

    La Dolce Vita Napoletana Centro Storico appartementen hebben uitzicht op de stad en bevatten een balkon en een zitruimte. Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Daarnaast zijn er een haardroger en badlakens aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels Macro Details foto La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels Buitenkant foto La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels Mensen foto La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels Buitenkant foto La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels Faciliteiten foto La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels Faciliteiten foto La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels Macro Details foto La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels Keuken foto La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels Wastafels foto La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels Wastafels foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 65 m²

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is La Dolce Vita Napoletana Centro Storico appartement?
      La Dolce Vita Napoletana Centro Storico appartement heeft een oppervlakte van 65 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Dolce Vita Napoletana Centro Storico Napels